רואה חשבון / עורך דין

הכפל את כמות הלקוחות שלך

כבר השנה

שיטת השיווק הדיגיטלי שמשיגה תוצאות מוכחות לאלפי משרדים ברחבי העולם*

*93% מהלקוחות המשתמשים בתוכניות שלנו דיווחו על גידול משמעותי בהכנסות תוך 8 חודשים

leads convesion for accountants & CPA
נהלו שיחות לייב עם כל מבקר באתר
מה תקבלו מאיתנו כל חודש?
Website design for accountants & CPA
עדכון ותחזוקה של אתר אינטרנט ממותג
Social Media for Accountants & CPA
ניהול פייסבוק, אינסטגרם, לינקאדין עוד
SEO - Search engine optimization for accountants & CPA
קידום משמעותי במנועי חיפוש לפי מילות מפתח
Social Media Content Marketing fr Accountants & CPA
פוסטים, וידאו, מאמרים ותוכן מקצועי שיזרימו לידים

רוצה לראות איך זה נראה ב"לייב"?

אתר אינטרנט ממותג ומייצר לידים לרואי חשבון

אתר אינטרנט ממותג ומייצר לידים לעורכי דין

תוסף + אפליקצייה לשיחות אונליין ויצירת לידים

תוכן לקידום במנועי חיפוש SEO

עמודי פייסבוק ממותגים לרואי חשבון

עמודי פייסבוק ממותגים לעורכי דין

וידיאו ממותג

תוכן מיקצועי לרואי חשבון

תוכן מקצועי לעורכי דין

 

01

תוכן מיקצועי

החבילה כוללת פוסטים מיקצועיים וממותגים , וידאו מיקצועי וממותג ו-ניוזלטר שייצרו ענין אצל קהל היעד ויביאו להתענינות ולפניות (לידים). במסגרת הניהול השוטף אנו גם נעלה את הפוסטים בכל הנכסים הדיגיטליים שלך כך שלא נדרש מצידך כל מאמץ בניהול ועדכון התוכן. 

אנחנו יוצרים בשבילך תוכן מיקצועי, ויראלי ומושך את העין אשר מייצר יותר חשיפה לעסק שלך, הרבה יותר לידים, לקוחות והכנסות. שפר את תדמית המותג שלך עם תוכן מקצועי וקליט באתר האינטרנט שלך, בערוצי המדיה (פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם) וכמובן בתוסף המצליח בעולם לרואי חשבון ועורכי דין. 

דוגמאות ל- תוכן מייצר לידים שלקוחותינו מקבלים על בסיס שוטף  לאתר ולעמוד הפייסבוק שלהם. יותר חשיפה. יותר מבקרים. יותר לידים ויותר לקוחות!!!

וידיאו לרואי חשבון. נסו אותי

וידיאו לדוגמא שלקוחותינו מקבלים כחלק מחבילת השרות החודשי. הוידיאו מותאם וממותג למשרדכם כולל שם המשרד, לוגו ותוכן רלוונטי. דרך מצויינת לייצר שיתופים, לייקים ולידים בקלות.

דוגמא לוידיאו ממותג

וידיאו לעורכי דין. נסו אותי

לחוזה עם קבלן או יזם נדלן יש חשיבות מכרעת בתהליך רכישת דירה. הסדרת תשלומים, בטחונות, מועדי מסירה וטיפול בליקויי בניה. עומדים לפני רכישת דירה? יש לכם שאלה שקשורה בחוזה קבלן? קבלו יעוץ משפטי בטרם חתימת חוזה. 
[שם המשרד שלך]  מתמחה בעסקאות מקרקעין וחוזי רכישה, ומעניק ייעוץ וליווי משפטי ליחידים וחברות. תוכלו לפנות אלינו בכל שאלה בנושא במייל, צ'אט או פגישה אישית במשרדנו.

משרדנו עוסק במיסוי חברות ויחידים, דו"ח שנתי, הצהרת הון, ייצוג מול רשויות מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי והוועדה לקבילות פנקסים. חשובי מס להכנסות משכ"ד ,שוק ההון , עסקאות מקרקעין בארץ ובחו"ל. חישוב מס רבעוני או חצי-שנתי לצורך בקרה ותכנון ההתנהלות העתידית של העסק. הנהלת חשבונות, תלושי שכר, תשלום מקדמות מס הכנסה , ביטוח לאומי ומע"מ. ניתן לפנות למשרדנו לפרטים נוספים.

דוגמאות לפוסטים שבועיים עבור רואי חשבון

האם אתם מוכנים למועד הגשת הדוח השנתי למס הכנסה? 
 

יש להגיש את הדו"ח עד ליום 30 באפריל של השנה העוקבת לשנת המס. לשם עריכת הדו"ח מומלץ להשתמש בשירותיו של רואה חשבון מומחה, הן בכדי לחסוך זמן ומאמץ רבים והן על מנת להבטיח את מילוי הדו"ח והגשתו באופן התואם את דרישות החוק.  

החזרי המס המגיעים לציבור עומדים על מיליארדי שקלים. גם לך מגיע?

קיים חשש בהתעסקות ופניות למס הכנסה, לא ממש בצדק. מי שמתנהל נכון ושקוף מול מס הכנסה (והרוב הגדול מתנהל כך) לא צריך לחשוש. חבל לאבד את מה שמגיע לכם." – גלובס 27.01.2019! פנו ליעוץ מקצועי של רואה חשבון לבדיקת הזכאות שלכם. 

חשבת פעם לעשות יוגה עם רואה החשבון שלך?

לכבוד יום היוגה הבינלאומי אנחנו מזמינים את כל אוהבי היוגה לפגישת הכרות עם משרד רואה החשבון הכי "יוגיסטי" שיש. בין סשן לסשן, תפגשו את רואי החשבון שלנו, נראה לכם מה אנחנו יכולים לעשות בשביל העסק שלכם. נמסטה! התקשרו עכשיו לתאום פגישה.

המתבגרים שלכם מצאו עבודה לחופש הגדול?

מזל טוב! וודאו שהם חותמים על טופס 101 במקום העבודה ומסמנים כי כבר מלאו להם 16 שנה אך עדיין לא מלאו להם 18 שנה, בשנת המס. באופן זה, הם יקבלו את נקודות הזיכוי המגיעות להם, ישלמו פחות מס וייהנו מעוד קצת כסף לבילויים. צור קשר לעידכונים נוספים בנושא מיסוי.

חיובי מס גבוהים? אנחנו רואים דברים שאחרים לא רואים...​

ישנן גישות חשבונאיות שונות לגבי הכרה בהוצאות לצרכי מס. אנחנו דוגלים בניתוח כל האפשרויות והצגתן ללקוח תוך ייעוץ מיקצועי לגבי האפשרות הטובה ביותר. רוצה חוות דעת מיקצועית על דוחות המס שלך? פניה אלינו עוד היום וייתכן שתוכל לחסוך סכומים משמעותיים בעתיד.

צריך ייצוג מול מס הכנסה? אנו מייצגים לקוחות מעל 15 שנים...

בכל דיון או משא ומתן עם פקיד שומה ונציגי מס הכנסה אנחנו מגיעים מוכנים לחלוטין עם אש בעיניים וסמכות מיקצועית במטרה ברורה לייצג את לקוחות המשרד בדרך המקצועית ביותר ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורם. פנה אלינו עוד היום לייצוג  מול מס הכנסה. 

דוגמאות לפוסטים שבועיים עבור עורכי דין

מתי חותמים על הסכם ממון?
הסכם ממון קובע את אופן חלוקת הנכסים של בני הזוג וניתן לערוך אותו לפני הנישואין (באישור נוטריוני או בבית משפט לענייני משפחה) או במהלך הנישואין, באישור בית משפט. למשרדנו ידע משפטי נרחב וניסיון רב בעריכת הסכמי ממון המתבצעים ברגישות מרבית. לקביעת פגישה צרו עמנו קשר.

הנער שלכם רוכב על אופניים חשמליים? שימו לב...החל מינואר 2019 משרד התחבורה קבע תקנות חדשות לגבי רוכבי אופניים חשמליים, לפיהן בני 16 ומעלה ללא רישיון נהיגה לרכב דו גלגלי או פרטי, חייבים לעבור קורס רישוי קצר ומבחן תיאוריה, כדי לרכב על אופניים חשמליים. במידה ויעברו על החוק, רישיונם יידחה בשנה ואופניהם יוחרמו.

נהגים בני 70-80 חייבים לחדש את רישיון הנהיגה שלהם כל 5 שנים. בהגיעם לגיל 80 ומעלה, עליהם לחדשו כל שנתיים. החידוש מותנה בביצוע בדיקה רפואית. במידה והנהג נמצא לא כשיר, עליו להפקיד את רישיון הנהיגה שלו. לשאלות נוספות, נשמח לעזור.

הידעתם? זכויותיו של עובד שעתי/יומי זהות לאלו של עובד על בסיס חודשי כולל: דמי חגים, חופשות, הודעה מוקדמת על פיטורים, דמי הבראה ועוד, כאשר ההבדל היחיד הוא בצורת חישוב הזכויות.
במידה והמעסיק הפר את זכויות העובד השעתי/יומי, פנה אלינו ליעוץ משפטי.

מאיזה גיל אתם זכאים לביטוח פנסיוני? על פי חוק, מעסיקים חייבים להפריש ביטוח פנסיוני לעובד שמלאו לו 21 שנה ולעובדת שמלאו לה 20 שנה. במידה והם החלו לעבוד לפני גיל הזכאות, עובדים אלה יהיו זכאים להפרשות בתום חצי שנה של עבודה, שתחשב להם כתקופת המתנה.
רוצים לדעת מה הן הזכויות הפנסיוניות שלכם? צור עמנו קשר

חקיקה תקדימית של בית המשפט העליון מ-2017 קובעת כי הורים גרושים לילדים בני 6 ומעלה החולקים משמורת משותפת, יישאו יחד בדמי המזונות, בהתאם לגובה הכנסותיהם.
החקיקה תקנה את חלוקת הנטל הלא שוויונית, לפיה האב חויב לשלם את דמי המזונות לבדו, עד שמלאו להם 15 גם אם משכורת האם הייתה גבוהה משלו.

02

קידום במנועי חיפוש SEO

התוכן המיקצועי שלנו כולל מילות ומשפטי חיפוש "מטורגטים", המתאימים למשפטי החיפוש המשמשים לקוחות פוטנציאלים לחפש את משרדך. תוכן משולב מילות קידום במנועי חיפוש מסייע רבות בשיפור ה- SEO של האתר ועמוד הפייסבוק שלך.

התוכן הרב שנעדכן מדי שבוע באתר וברשתות המדיה תואם את מילות החיפוש הרלוונטיות לפירמה שלך ולכן ישפרו את תוצאות הדירוג של האתר והפרופילים שלך ברשתות החברתיות לאורך זמן. ככל שהאתר שלך והעמודים / פרופילים שלך יופיעו בתוצאות החיפוש יותר פעמים (גוגל, פייסבוק וכדומה) כך תוכלו לקבל יותר לידים ולקוחות.  

דוגמאות ל- תוכן מקדם תוצאות חיפוש שלקוחותינו מקבלים על בסיס שוטף  לאתר ולעמוד הפייסבוק שלהם. יותר חשיפה. יותר מבקרים. יותר לידים ויותר לקוחות!!!

 

החזרי המס המגיעים לציבור עומדים על מיליארדי שקלים. גם לך מגיע?

... פנו עוד היום ל-[שם המשרד שלך] , רואה החשבון שלכם באשדוד בכל הקשור להחזרי מס שכירים והחזרי מס הכנסה. 

האם אתם מוכנים למועד הגשת הדוח השנתי למס הכנסה? 
 

...  פנו עוד היום ל-[שם המשרד שלך] , לרואה החשבון שלכם בירושלים בכל שאלה בנושא הגשת דוח שנתי לעצמאים.

חשבת פעם לעשות יוגה עם רואה החשבון שלך?

... פנו עוד היום ל-[שם המשרד שלך] , לרואה החשבון שלכם בתל-אביב בכל שאלה בנושא מיסוי עסקים קטנים.

עמוד פייסבוק ואינסטגרם ממותגים

03

משתמשי פייסבוק ואינסטגרם אשר יחשפו בצורה אפקטיבית לתוכן, יוכלו ליצור איתכם קשר ישירות מה-מסנג'ר או לגשת לאתר (בעקבות הפנייה מהפוסט) ושם ליצור קשר. בנוסף, נוכל להעלות קמפיין ממומן לקידום עמוד הפייסבוק, והאתר של המשרד ליצירת לידים נוספים (כרוך בעלות פרסום לערוצי המדיה). 

נייצר ונעדכן פוסטים ממותגים בעמוד הפייסבוק  והאינסטגרם שלכם עם תוכן מייצר לידים. פוסטים מיקצועיים, ויראליים עם גרפיקה מושכת תשומת לב. הפוסטים יגדילו את חשיפת המשרד שלכם לקהל היעד, יביא לעוקבים, לייקים ולידים רבים.

דוגמאות ל- עמודי פייסבוק ואינסטגרם ממותגים מבית היוצר של   Accountantbfשלקוחותינו מקבלים. יותר חשיפה. יותר מבקרים. יותר לידים ויותר לקוחות!!!

 
עמוד פייסבוק ממותג למשרד עורך דין
עמוד פייסבוק ממותג לעורכי דין
עמוד פייסבוק ממותג לרואי חשבון ועורכי דין
עמוד פייסבוק ממותג לרואי חשבון

אתר אינטנרט ממותג

04

נייצר ונעדכן פוסטים מיקצועיים וממותגים  בבלוג שלכם עם תוכן מייצר לידים. תוכן כזה משפר את התדמית המקצועית של האתר / המשרד ומגביר את איכות הקשר עם מבקר האתר. מבקרי האתר שיחשפו לתוכן המעודכן יפנו אליכם לקבלת פרטים נוספים באמצעות השארת המייל שלהם ("ליד חם").

אתר האינטרנט הוא כרטיס הביקור של המשרד ועל כן חייב להיות מעוצב, ממותג ומעודכן באופן שוטף בתוכן מקצועי רלוונטי על מנת להציג את המשרד באופן הראוי ביותר. אתר אינטרנט מצליח הינו אתר המייצר לידים למשרד באופן שוטף. אנו נשביח את האתר שלכם בעזרת טכנולוגיות "מייצרות לידים" ונעדכן את האתר בתוכן מיקצועי שוטף. 

אתרים לדוגמא - המשלבים  כלים מתוחכמים להמרת מבקרים ללידים וכן טכנולוגיה מתקדמת ליצירת נוכחות מקצועית.  יותר חשיפה. יותר מבקרים. יותר לידים ויותר לקוחות!!!

 
 

תוסף Accountantbff

05

תוסף להמרת מבקרים באתר למכירות באמצעות שיחות אונליין, תוכן מיקצועי מייצר לידים וכלי תקשורת נוספים המאפשרים למבקר לפנות אליכם בקלות. 

צ'אט אונליין: שיחות אונליין עם כל מבקר - תוכלו להמיר כל מבקר באתר למכירה.


פיד תכנים: העלאת תכנים / פוסטים המייצרים לידים תוכלו להמיר כל מבקר ל"ליד חם".


מרכז תקשורת: מאפשר לכל מבקר ליצור איתכם קשר מיידי.


אפליקצייה לנייד: קבלו הודעה לנייד על כל מבקר באתר שלכם ופנו אליו בשיחה יזומה ישירות מהנייד.

דוגמאות לתוסף המצליח בעולם למשרדי רואי חשבון ועורכי דין מבית היוצר של   Accountantbfשלקוחותינו מקבלים. יותר חשיפה. יותר מבקרים. יותר לידים ויותר לקוחות!!!

בנתיים, תוכלו להציץ בפתרונות שלנו לרואי חשבון ועורכי דין המתמקדים בלהביא יותר פניות, יותר לידים והרבה יותר לקוחות. 

תודה שהקדשת את הזמן והגעת עד כאן. נשמח להראות לך איך נוכל להגדיל לך את כמות המבקרים, הלידים וההכנסות.

Accountantbfמתמחה במיתוג ושיווק דיגיטלי של משרדי רואי חשבון ועורכי/ות דין בישראל ובארה"ב. החברה פיתחה את התוסף המצליח בעולם  ליצירת לידים והגדלת הכנסות למשרדי עריכת דין וראיית חשבון. החברה מייצרת תוכן דיגיטלי לקידום רואה / רואת חשבון, עורך / עורכת דין באינטרנט ובפייסבוק. 

ארצות הברית                    ישראל