חבילת מיתוג מטורפת לעורכי דין. קבלו יותר חשיפה. יותר מבקרים. יותר לידים ויותר לקוחות!!! הצטרפו ל-שולטים בדיגיטל.

ניהול מקצועי של עמוד הפייסבוק ואתר האינטרנט שלך כולל פוסטים ממותגים באופן שוטף שיגדילו חשיפה וייצרו לידים והכנסות מדי שבוע. החבילה  כוללת את גם את התוסף הטוב בעולם להגדלת הכנסות למשרדי עורכי דין - אצלכם באתר. 

אז מה אנחנו עושים?

אנחנו מגדילים הכנסות למשרדי עורכי/ות דין. בעזרת חבילת המיתוג  לעורכי דין שלנו תקבלו  יותר חשיפה. יותר מבקרים. יותר לידים ויותר לקוחות!!!

הפתרונות שלנו ייצרו לכם לידים חמים והרבה יותר מבקרים באתר  אותם תוכלו להמיר ללקוחות חדשים. משרדי עריכת דין שהשתמשו בפתרונות שלנו מציגים גידול משמעותי בהכנסות המשרד.

מה כוללת חבילת המיתוג לרואי חשבון?

חבילת המיתוג הדיגיטלית הטובה בעולם למשרדי עריכת דין שתייצר לך יותר חשיפה. יותר מבקרים. יותר לידים ויותר לקוחות!!!
 

חבילת המיתוג כוללת תחזוקה, עידכון והשבחה של שלושת הנכסים הדיגיטליים החשובים ביותר של כל משרד עורכי דין: אתר אינטרנט ממותג ומעוצב, עמוד פייסבוק עיסקי ממותג ותוסף לאתר - להמרת כל מבקר לליד חם ולמכירה. מטרתה של חבילת המיתוג הינה להשביח את הנכסים הללו עבורכם, ולשפר את יכולות ייצור הלידים והמכירות שלהם. זאת בעזרת תוכן "ממגנט לידים" אשר יעלה ויעודכן בצורה שוטפת באתר, בעמוד הפייסבוק ובתוסף וכן ע"י מיתוג נכסים אלו ליצירת "Brand" למשרד מה שיחזק בצורה משמעותית את התדמית המיקצועית והנוכחות הדיגיטלית של המשרד. 


אתר האינטרנט הוא כרטיס הביקור של המשרד ועל כן חייב להיות מעוצב, ממותג ומעודכן באופן שוטף בתוכן מקצועי רלוונטי על מנת להציג את המשרד באופן הראוי ביותר. אתר אינטרנט מצליח הינו אתר המייצר לידים למשרד באופן שוטף. אנו נשביח את האתר שלכם בעזרת טכנולוגיות "מייצרות לידים" ונעדכן את האתר בתוכן מיקצועי שוטף. 

עמוד הפייסבוק הוא כרטיס הביקור השני של המשרד המאפשר חשיפה לקהל יעד עצום. גם עמוד הפייסבוק צריך להיות ממותג ומעודכן וכן ראוי שיתכתב עם אתר האינטרנט של המשרד כדי ליצור אחידות בנוכחות הדיגיטלית של המשרד ובכך לבנות אמון אצל קהל היעד. עמוד פייסבוק מצליח חייב להתעדכן בפוסטים חדשים באופו שוטף, המייצרים ענין ומספקים ערך לקהל היעד. בנוסף ישנה חשיבות רבה להעלות פוסטים בתדירות קבועה המסייעת ביצירת חשיפה הולכת וגדלה.

 

תוסף ה- Accountantbff אשר יסייע למשרד להמיר מבקרים באתר למכירות באמצעות שיחות אונליין, תוכן מיקצועי מייצר לידים וכלי תקשורת נוספים המאפשרים למבקר לפנות למשרד בקלות.אנו נעדכן את שלושת הנכסים עם פוסטים איכותיים באופן שוטף מה שייצר השבחה משמעותית של הנכסים הללו ויגדיל באופן ניכר את היקף הלידים שאותם נכסים ייצרו למשרד ולבסוף, יגדילו את יחס ההמרה ממבקרים ולידים למכירות.

 

Accountantbff מתמחה במיתוג ושיווק דיגיטלי של משרדי עורכי/ות דין בישראל ובארה"ב. החברה פיתחה את התוסף המצליח בעולם  ליצירת לידים והגדלת הכנסות למשרדי ערכית דין החברה מייצרת תוכן דיגיטלי לקידום רואי חשבון באינטרנט ובפייסבוק. 

אתר אינטרנט מעוצב וממותג

הקמה, תחזוקה והשבחה של אתר מקצועי, המאזן בין עיצוב נקי וחדשני לבין אווירה מכובדת המתאימה למשרד עריכת דין מוביל. האתר משלב טכנולגיה מתקדמת עם כלים מתוחכמים להמרת מבקרים ללידים. אתר סטנדרטי כולל 6 דפים: בית, שרותים, אודותינו, לקוחות, צור קשר ובלוג. בנוסף, כולל האתר טפסי המרה לקבלת פרטי מבקר, פופאפ מקצועי לרישום מבקרים לרשימת תפוצה וכלים מתקדמים נוספים.

ההקמה כוללת:
1. עמוד הבית (Home)

2. עמוד שרותים (Services) 
3. עמוד אודותינו (About Us)

4. עמוד לקוחות ותחומי התמחות
5. עמוד צור קשר (Contact Us)
6. עמוד עידכונים (בלוג) 

7. אנימציה לתמונות וכותרות לאורך כל הדפים

8. פופאפ  (Popup) קופץ להמרת מבקרים ללידים - הצטרפות לרשימת תפוצה

9. התאמה מלאה למובייל (Responsive)

במסגרת המיתוג השוטף, נייצר ונעדכן פוסטים בבלוג שלכם עם תוכן מייצר לידים. תוכן כזה משפר את התדמית המקצועית של האתר / המשרד ומגביר את איכות הקשר עם מבקר האתר. 

החל מ- 149ש"ח לחודש

עמוד פייסבוק ממותג

הקמה, תחזוקה והשבחה של עמוד פייסבוק עסקי ממותג הכולל את כל האלמנטים של דף מצליח. תמונת קאבר ממותגת ומקצועית, תמונת פרופיל המתכתבת עם העמוד, תמונת "הסיפור שלנו" ממותגת, עד 6 שרותים שונים (כולל תמונה ממותגת לכל שרות), כל פרטי התקשרות ו- אודות ובנוסף 4 פוסטים מקצועיים וממותגים.

ההקמה כוללת:
1. תמונת קאבר ממותגת

2. תמונת פרופיל 
3. עדכון "הסיפור שלנו" + תמונה ממותגת

4. עד 6 שרותים (Services) כולל תמונות
5. עדכון פרטי התקשרות
6. 4 פוסטים מיקצועיים וממותגים

במסגרת המיתוג השוטף, נייצר ונעדכן פוסטים בעמוד הפייסבוק שלכם עם תוכן מייצר לידים.משתמשי פייסבוק אשר יחשפו בצורה אפקטיבית לתוכן, יוכלו ליצור איתכם קשר ישירות מה-מסנג'ר בעמוד הפייסבוק שלכם או לגשת לאתר (בעקבות הפנייה מהפוסט) ושם ליצור קשר.

 

בנוסף, נוכל להעלות קמפיין ממומן לקידום עמוד הפייסבוק והאתר של המשרד ליצירת לידים נוספים (כרוך בעלות פרסום לערוצי המדיה). 

החל מ- 149ש"ח לחודש

תוסף Accountantbff

הקמה, תחזוקה והשבחה של התוסף המצליח בעולם לעורכי דין עם 4 כלים מטורפים שיגדילו לכם את ההכנסות בצורה משמעותית ומיידית.

צ'אט אונליין: שיחות אונליין עם כל מבקר - תוכלו להמיר כל מבקר באתר למכירה.

 

פיד תכנים: העלאת תכנים / פוסטים המייצרים לידים תוכלו להמיר כל מבקר ל"ליד חם".
 

מרכז תקשורת: מאפשר לכל מבקר ליצור איתכם קשר באמצעות צ'אט, מייל, טלפון ו- לשמור את האתר במייל שלו לפנייה חוזרת בעתיד
 

אפליקצייה לנייד: קבלו הודעה לנייד על כל מבקר באתר שלכם ופנו אליו בשיחה יזומה ישירות מהנייד, בכל מקום ובכל זמן. התוסף שלא מוותר על אף מבקר.

במסגרת המיתוג השוטף, נייצר ונעדכן פוסטים בפיד התכנים שלכם עם תוכן מייצר לידים. מבקרי האתר אשר יחשפו בצורה אפקטיבית לתוכן, יוכלו להשאיר פרטי התקשרות בתוסף או להתחיל צ'אט אונליין באופן מיידי.

החל מ- 149ש"ח לחודש

רוצה להזמין / יש לי שאלות לגבי // חבילת מיתוג לעורך / עורכת דין //. הערה: ניתן להזמין חלקים בודדים או שילוב של כמה מרכיבים)

יותר חשיפה. יותר מבקרים. יותר לידים ויותר לקוחות!!! זו באמת חבילת המיתוג הטובה בעולם. בואו לראות מה תקבלו ואיך זה נראה ב"לייב"...

טכנולוגיה. תוסף + אפליקצייה לנייד

התוסף המצליח בעולם לעורכי דין עם 4 כלים מטורפים שיגדילו לכם את ההכנסות בצורה משמעותית ומיידית.

צ'אט אונליין: שיחות אונליין עם כל מבקר - תוכלו להמיר כל מבקר באתר למכירה.
 

פיד תכנים: העלאת תכנים / פוסטים המייצרים לידים תוכלו להמיר כל מבקר ל"ליד חם".
 

מרכז תקשורת: מאפשר לכל מבקר ליצור איתכם קשר באמצעות צ'אט, מייל, טלפון ו- לשמור את האתר במייל שלו לפנייה חוזרת בעתיד
 

אפליקצייה לנייד: קבלו הודעה לנייד על כל מבקר באתר שלכם ופנו אליו בשיחה יזומה ישירות מהנייד, בכל מקום ובכל זמן. התוסף שלא מוותר על אף מבקר.

 דף פייסבוק ממותג

מומחי הדיגיטל שלנו יקימו וינהלו עבורכם דף פייסבוק ממותג ומקצועי {לידים, לידים, לידים}

עמוד פייסבוק עסקי ממותג הכולל את כל האלמנטים של דף מצליח. תמונת קאבר ממותגת ומקצועית, תמונת פרופיל המתכתבת עם העמוד, תמונת "הסיפור שלנו" ממותגת, עד 6 שרותים שונים (כולל תמונה ממותגת לכל שרות), כל פרטי התקשרות ו- אודות ובנוסף 4 פוסטים מקצועיים וממותגים.

ניהול שוטף: נעלה עבורכם פוסטים מיקצועיים, שיווקיים ומכירתיים מדי שבוע (בפייסבוק ובאתר)  שיגדילו לכם חשיפה וייצרו לידים חדשים.

דוגמאות לעמודי פייסבוק ממותגים לעורכי דין מבית היוצר של   Accountantbff

פייסבוק-תמונת-קאבר-1 (4).png
רו_ח ישראל דוגמא_פייסבוק_קאבר (6).png
עו_ד_תמונת_קאבר_2.png
עו_ד_השם שלך כאן4.png

אתר אינטרנט מעוצב וממותג שייצר לכם לידים ויגדיל הכנסות

פיתחנו את אחת האפליקציות המצליחות בעולם לייצור לידים ומכירות אז ברור שנוכל לעצב לך אתר מנצח :)

אתר מקצועי, המאזן בין עיצוב נקי וחדשני לבין אווירה מכובדת המתאימה למשרד עורכי דין מוביל. האתר משלב טכנולגיה מתקדמת עם כלים מתוחכמים להמרת מבקרים ללידים. אתר סטנדרטי כולל 6 דפים: בית, שרותים, אודותינו, לקוחות, צור קשר ובלוג. בנוסף, כולל האתר טפסי המרה לקבלת פרטי מבקר, פופאפ מקצועי לרישום מבקרים לרשימת תפוצה וכלים מתקדמים נוספים לבניית אמון.

איך מתקדמים?

רוצה להיות משרד עורכי דין מוביל בתחומו בדיגיטל?  רוצה לייצר יותר לידים מכל משרד אחר ובשורה התחתונה - להגדיל הכנסות בצורה משמעותית?

צור איתנו קשר עוד היום, בצ'אט, מייל או טלפון ואנחנו נראה לך איך עושים את זה {נכון}. איך פתרונות טכנולגיים חכמים פוגשים חוצפה ישראלית בשיווק דיגיטלי ומרימים לך את הכנסות המשרד עם תוצאות מיידיות!

צור קשר עוד היום. מבטיחים לחזור מייד עם פתרונות {חכמים} שיגדילו לך את ההכנסות. ביג טיים.

זה הכל בדיגיטל, קאפיש?

מה עוד מקבלים בחבילת המיתוג לרואי חשבון?

תוכן {מייצר לידים} לדוגמא שלקוחותינו מקבלים על בסיס שוטף  לאתר ולעמוד הפייסבוק שלהם. יותר חשיפה. יותר מבקרים. יותר לידים ויותר לקוחות!!!

מתי חותמים על הסכם ממון?
הסכם ממון קובע את אופן חלוקת הנכסים של בני הזוג וניתן לערוך אותו לפני הנישואין (באישור נוטריוני או בבית משפט לענייני משפחה) או במהלך הנישואין, באישור בית משפט. למשרדנו ידע משפטי נרחב וניסיון רב בעריכת הסכמי ממון המתבצעים ברגישות מרבית. לקביעת פגישה צרו עמנו קשר.

הנער שלכם רוכב על אופניים חשמליים? שימו לב...החל מינואר 2019 משרד התחבורה קבע תקנות חדשות לגבי רוכבי אופניים חשמליים, לפיהן בני 16 ומעלה ללא רישיון נהיגה לרכב דו גלגלי או פרטי, חייבים לעבור קורס רישוי קצר ומבחן תיאוריה, כדי לרכב על אופניים חשמליים. במידה ויעברו על החוק, רישיונם יידחה בשנה ואופניהם יוחרמו.

נהגים בני 70-80 חייבים לחדש את רישיון הנהיגה שלהם כל 5 שנים. בהגיעם לגיל 80 ומעלה, עליהם לחדשו כל שנתיים. החידוש מותנה בביצוע בדיקה רפואית. במידה והנהג נמצא לא כשיר, עליו להפקיד את רישיון הנהיגה שלו. לשאלות נוספות, נשמח לעזור.

הידעתם? זכויותיו של עובד שעתי/יומי זהות לאלו של עובד על בסיס חודשי כולל: דמי חגים, חופשות, הודעה מוקדמת על פיטורים, דמי הבראה ועוד, כאשר ההבדל היחיד הוא בצורת חישוב הזכויות.
במידה והמעסיק הפר את זכויות העובד השעתי/יומי, פנה אלינו ליעוץ משפטי.

מאיזה גיל אתם זכאים לביטוח פנסיוני? על פי חוק, מעסיקים חייבים להפריש ביטוח פנסיוני לעובד שמלאו לו 21 שנה ולעובדת שמלאו לה 20 שנה. במידה והם החלו לעבוד לפני גיל הזכאות, עובדים אלה יהיו זכאים להפרשות בתום חצי שנה של עבודה, שתחשב להם כתקופת המתנה.
רוצים לדעת מה הן הזכויות הפנסיוניות שלכם? צור עמנו קשר

חקיקה תקדימית של בית המשפט העליון מ-2017 קובעת כי הורים גרושים לילדים בני 6 ומעלה החולקים משמורת משותפת, יישאו יחד בדמי המזונות, בהתאם לגובה הכנסותיהם.
החקיקה תקנה את חלוקת הנטל הלא שוויונית, לפיה האב חויב לשלם את דמי המזונות לבדו, עד שמלאו להם 15 גם אם משכורת האם הייתה גבוהה משלו.

רוצה תוכן ממגנט לידים אצלך באתר, בפייסבוק ובמייל ללקוחות פוטנציאליים ? פוסטים שיזרימו למשרדך לידים בלי הפסקה? צור קשר עוד היום...

זה הכל בתוכן, קאפיש?

לקוחות :)) מספרים

עו"ד אברהם אולד-סקול

"התייעצתי, חקרתי, קיבלתי המלצות והתקשרתי עם החברה האלה Accountantbff  מאז, מהפיכה. כל יום מקבלים פניות חדשות , לקוחות חדשים מצטרפים והמשרד הלך וגדל. החלק הכי טוב היה שהבת שלי שעבדה באחד המשרדים הגדולים עזבה את העבודה ועברה לעבוד איתי. זה היה החלום שלי מהיום שהיא סיימה את הלימודים. חלומות באמת מתגשמים. קאפיש?"

עו"ד שמרית אלופה באינסטוש

 "אחד הדברים הכי חכמים שעשיתי היה לפנות ל- Accountantbff  הם היו מדהימים! תוך שבוע היה לי אתר מהמם, עמוד פייסבוק הכי מקצועי שראיתי בחיים ואפליקצייה בנייד שנותנת לי שליטה מלאה על כל מי שנכנס לאתר. אני בעצמי לא האמנתי אבל ביום ההשקה של המשרד החדש כבר היו לי כמות לקוחות שלא היתה מביישת גם משרד ותיק בתחום. רוצים לקוחות? הם הפתרון! קאפיש?"

עו"ד דותן ממש-לא-מזמן-סיים-סטאז'

"בלימודים הכרתי את  Accountantbff  כמעט כל מי שאני מכיר נעזר בהם. זה נהיה מין כזה סטנדרט בענף. אז ברור שגם אשתי ואני התקשרנו איתם כשהחלטנו להקים משרד...ו- הופ.. תוך כדי ההקמה של המשרד כבר קיבלנו לידים, פגישות ולקוחות. אשתי ואני יוצאים לדרך ויש איתנו פרטנר שאפשר לסמוך עליו. והדבר הכי טוב... אנחנו בהריון ראשון. עובדים על דור ההמשך למשרד :))  קאפיש?"

עו"ד ארנסט החבר-הכי-טוב של יאנג 

אנחנו זה דור המייסדים של המיקצוע. כשהתחלנו, לקוחות היו באים אלינו למשרד עם סוס ועגלה. מאז העולם השתנה. רצינו להכנס לשיווק בדיגיטל. לכן התקשרנו עם  - Accountantbff  וקיבלנו פתרונות חכמים שמייצרים לנו לידים איכותיים ולקוחות חדשים שמתאימים למשרד שלנו. אין ספק שהם עמוד תווך חשוב בשיווק הדיגיטלי שלנו. בזכותם קיבלנו את הפרס היוקרתי של קמפיין השיווק המתקדם ביותר בענף שלנו. כבוד לא?"

משרדים רבים כבר מגדילים את ההכנסות שלהם מדי יום בעזרת הפתרונות שלנו. יותר חשיפה. יותר מבקרים. יותר לידים ויותר לקוחות!!! כולם התחילו עם קליק אחד קטן... מה איתך? 

זה הכל בתוצאות, קאפיש?

The widget you see below this is the bff visitor widget, if you click it you will see the window maximize and you will be able to chat with the team. You can add a widget like this on your own site, with your own custom colors, messages, size, position and language.